Tájékoztató a „Kar Kiváló Hallgatója” cím elnyerésének lehetőségéről

Ebben az évben is átadásra kerülnek a Kar Kiváló Hallgatója elismerések az Eötvös-napi ünnepségek keretében. A díjat az intézetek javaslatára, a Tanulmányi és Oktatási Bizottság véleménye alapján a Kari Tanács adományozza.

A cím odaítélése a tanulmányi eredmény (legfeljebb 100 pont), a tudományos (TDK)- és versenyeredmények (legfeljebb 100 pont), publikációk és oktatási tevékenység (legfeljebb 50-50 pont), illetve közéleti tevékenység (legfeljebb 100 pont) figyelembe vételével történik. A cím elnyerésének feltétele: a kreditekkel súlyozott tanulmányi átlag az utolsó két aktív félévet tekintve legalább 4,00.

A javasolt hallgatókat az Intézetek terjesztik fel a Tanulmányi Osztály felé, ezért jelentkezni legkésőbb március 26-ig lehet a Környezettudományi Centrum titkárságán.

A jelentkezés nem kötelező, az Intézetek jelentkezés nélkül is javasolhatják a hallgató díjazását, illetve az Intézetek számára sem kötelező a jelentkezés alapján a hallgató felterjesztése.

További infó: Angyal Zsuzsa (anzsu7@hotmail.com), Machon Attila (machon@caesar.elte.hu) vagy HÖK